Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sázení po internetu

10. 11. 2010

Sázení po internetu

 Obrazek

 

 

 

 

 

 


Dnešní doba nabízí lidem spoustu příležitostí,jak přijít k penězům a zároveň

se při tom pobavit,jednou z nich je internetové sázení.

 Rady sázkařům

Zábava nebo výdělek? Pokud se chcete bavit, snažte se hlavně o co nejmenší ztráty. Vyhrát můžete, ale šanci být v plusu trvale máte mizivou. Jestli se chcete pokusit o výdělek, budete tomu muset obětovat čas.

Postupem času sázkař zvyšuje své vklady. Každý začínal sázet po dvacetikorunách, po x letech zjistí, zda-li by se vyplatilo sázet za více, přivydělávat si tím nebo se tím dokonce živit.

Lidé, kteří se sázením živí nebo přivydělávají,  vetšinou sází sóla, tedy tiket s jedním zápasem pohybujícím se okolo kurzu 2. To je nejlepší cesta k možnému dlouhodobému zisku. Chytrý sázkař, který má za cíl jediné, si ze seznamu sázkových společností vyberu tu, která mu nejvíce vyhovuje. Některé mají vyšší kurzy na fotbal, druhá na tenis. Výděleční sázkaři se orientují max. na 2 sporty, na které pravidelně sází.

Přemýšlejte, kde můžete mít navrch. Na světě jsou stovky sázkových kanceláří, ve kterých sedí tisíce bookmakerů. Dlouhodobě porážet tuhle armádu není jednoduché, ale krátkodobě to být problém nemusí. Bookies jsou statikové, chyby dělají většinou jen na speciální sázky (počet es v tenise).

Mnoho profitových sázkařů sází neznámé soutěže, které sledují velmi pečlivě, protože o takových zápasech mohou mít více informací než bookmakeři - i to ale jistý zisk znamenat nemusí.

Stanovte si limity a držte se jich. Zvolit správný „money management“ je stejně důležité jako vybrat dobrý zápas. Možná důležitější. Když nevyberete zápas, maximálně se probudíte s kocovinou po špatném rozhodnutí. Pokud si špatně stanovíte pravidla pro správu peněz, můžete se probudit, až když exekutor klepe na dveře.

Kurz je to, o co běží. Není až tak důležité, kdo vyhraje, on totiž vždycky někdo vyhraje a nikdo nemá křišťálovou kouli, aby vždy našel vítěze. Zásadní je vybírat si týmy, kde je pravděpodobnost úspěchu vyšší, než říká kurz. Je lepší v jednom ze sta případů trefit kurz 101,00 než v 99 ze sta kurz 1,01. Radost z výhry si užijete sice jen jednou, ale budete v plusu.

Vždycky hledejte ten nejvyšší. Rozdíl nějaké té setiny nebo desetiny v kurzu vypadá zanedbatelně, ale není. Dlouhodobě je kurzové sázení bojem o desetiny procenta a právě ta setina či desetina v kurzu vás dlouhodobě může dostat z plusu do minusu, nebo naopak.

Běžte na internet. Jak už víte, sázení a zisk je otázka boje o procenta, desetiny a setiny. S desetiprocentním odvodem na slečnu za přepážkou, nájem pobočky a její osvětlení sice podporujete zaměstnanost v regionu, ale svoje sázení prakticky zbavujete naděje na finanční přebytky.

Neplachtujte. Výhra na konci dlouhého tiketu vypadá obvykle lákavěji než z tiketu, kde jsou maximálně tři zápasy. Problém je, že to, co dlouhý tiket slibuje, obvykle poté nenajdete ve vlastní peněžence. Na každém zápase má sázková kancelář určitou marži a jejich vršením její výhodu navyšujete a naopak snižujete svoje šance. Dva až tři zápasy na tiketu jsou ve většině případů maximum.

Držte se vlastního názoru. V každém národě jsou zhruba dva miliony potenciálních trenérů národního fotbalového týmu a ještě o milion víc jedinců, kteří stoprocentně vědí, jak dopadne určitý zápas. Obvykle do momentu, než vaše peníze zmizí ve chřtánu sázkové kanceláře.

Vlastní názor je vždycky jistější. Minimálně víte, komu vynadat. Veďte si statistiku a pravidelně ji kontrolujte. Všichni dělají chyby. Jde o to je najít a minimalizovat. A vědět přesně, jak na tom jste, je důležité i proto, že si nemůžete lhát do kapsy, jak jste dobří. Čísla obvykle říkají pravdu.

Velcí sázkaři sázejí u "normalních" sázkovek. Normalni sazkovky jsou ty, které nenastavují nesmyslné limity, mají rovinu kurzů min. 1.85. Mezi ony normalní sázkovky nepatří např. Tipsport, Sazka. Tam nikdy dlohodobě nevyděláte.

Je dobré mít několik různých účtů. Zápas, který máte propracovaný, vsadíte potom tam, kde kurz bude nejvyšší.

Pokud Vám tiket za větší obnos nevyjde, nesnažte se rychle hledat jiný zápas, abyste měli prohrané peníze zpět. Vše s myslí a rozvahou. Labilita se trestá.

 

Někdo profituje pouze live sázkami - i to dlouhodobě lze. Při nich je důležité mít televizní obraz a dle svých pocitů najít menší chybku sázkovky, která se někdy vyskytne. Další možností je porovnávat kurzy live s jinou sázkovkou.

 

Hodně štěstí

 

 

Desatero pro sázkaře

 

 

Být úspěšný ve sportovních sázkách a vědět, jak vyhrát v kurzovém sázení a jak sázet na internetu, vyžaduje podobně jako hazardní hry studium informací o dané problematice a také jistou herní praxi. Hazardnihrac.com vám přináší 10 základních tipů pro sázkaře, čeho by se měli držet a čeho naopak vyvarovat. Prostudujte si naše rady sázkařům.

1. Obětujte svůj čas
Sázet na nějaký zápas bez pořádného prostudování informací je nesmysl. Je potřeba znát, jak si oba týmy v poslední době vedou, kdo je zraněný, jak se komu daří venku, jak doma, jakou spolu mají vzájemnou bilanci, kteří hráči jsou ve formě, a tak dále a tak dále. Proto vždy nejdříve důkladně prostudujte, na co vlastně chcete sázet. Jen tak můžete vyhrát v kurzovém sázení.

2. Najděte si svůj obor
Jak už bylo řečeno v předchozím bodě, před každou sázkou je nutné si zjistit důkladné informace. Proto není možné sázet na všechny sporty. Vyberte si ten, který je vám nejbližší, kterému nejvíce rozumíte. Může to být třeba regionální soutěž ve fotbale, v níž můžete mít daleko lepší znalosti než samotný bookmaker. Sázejte prostě jen na to, čemu důkladně rozumíte.

3. Dodržujte bankroll management
Mezi užitečné rady sázkařům patří i stanovení si sumy peněz, přes kterou se za žádnou cenu nesmí jít. Každý sázkař by měl mít tento bankroll vyčleněn odděleně od svých jiných peněz. Zároveň je třeba dodržovat maximální limit na jednu sázku, který by neměl překročit pět procent celkové výše bankrollu.

4. Hledejte nejlepší kurz
Konkurence na trhu sportovních sázek je dnes obrovská. Každá společnost nabízí dobré tipy pro sázení, každá nabízí své kurzy. A ty se liší. I když se vám může zdát, že setiny (či desetiny) rozdílu nemohou mít valný vliv na výši výhry, není tomu tak. V dlouhodobém hledisku se nesporně vyplatí hledat skutečně ten nejvyšší kurz na trhu a sledovat pravidla sázky.

5. Využijte bonusu
O tom, že je konkurence mezi sázkovými kancelářemi dnes obrovská, svědčí i široká nabídka nejrůznějších bonusů. Nejvýznamnější jsou bonusy za první vklad pro nové hráče, které se často pohybují i ve výši přes 1000 Kč. Důkladně proto studujte nabídky a promoakce všech sázkových společností. Internetové sázení vám bonus zajistí v naprosté většině případů.

6. Sázejte na internetu
Ty tam jsou doby, kdy tipy pro sázkaře vypisovaly jen kamenné sázkovky. Fenoménem dneška je sázení online přes internet. Naučte se s námi, jak sázet na internetu. Jednak je to pro sázkaře pohodlnější a rychlejší, jednak také odpadá povinnost zbytečně platit manipulační poplatek, který dnes v kamenných pobočkách činí už 10 procent ze vsazené částky. Navíc když využíváte internetové sázení bonus vás určitě nemine.

7. Malý tiket – dobrý tiket
Jestliže chcete přijít na to, jak vyhrát v kurzovém sázení, určitě se nezařaďte do skupiny „tapetářů“. Vidina obrovské sumy na tiketu s 20 sázkovými příležitostmi je sice lákavá, většinou ale nevydrží déle než do pátého zápasu. Kdo si chce sportovním sázením opravdu něco vydělat, nedává na tiket více než čtyři příležitosti najednou.

8. Nenechte se ovlivnit
Internet je dnes plný nabídek „zaručených tipů“, na kterých se nedá prohrát. Jejich autoři za ně většinou vybírají nějaké paušální poplatky, ve finále to ale převážně dopadá tak, že jen naletíte podvodníkovi. Sázejte proto raději podle vlastního rozumu, i když vám někdo bude stokrát tvrdit, že je zápas „fixed“.

9. Nechejte si poradit
Ač si to možná může protiřečit s předchozí radou sázkařům, hledejte informace i na nejrůznějších diskuzních fórech a jiných neoficiálních zdrojích. Často se může stát, že narazíte na podstatnou informaci, která může vašemu úsudku značně pomoci. Jelikož ale nic není ověřené, berte tyto zprávy s určitou rezervou.

10. Veďte si statistiku
Nebuďte líní a k průběžnému sledování, jak na tom v kurzovém sázení ve skutečnosti jste, využijte alespoň excelovské tabulky. Za prvé vám to pomůže udělat si představu o pohybu ve vašem bankroll, za druhé velice snadno zjistíte, ve kterých sportech se vám daří nejvíce a vyvarujete se chyb začínajícího sázkaře.

 

Pokud si zapamatujete výše uvedené rady sázkařům a budete pravidelně hledat na internetu dobré tipy pro sázení, pak se vaše úspěšnost zaručeně zvýší.

 

 

 

 Odkazy :

http://www.kurzovesazeni.com/jak-tipovat-uspesne.p6.html

 http://sazeni.idnes.cz/

 http://www.kurzovesazeni.com/jak-tipovat-uspesne.p6.html

 http://www.bet-at-home.com/start.aspx

http://www.ifortuna.cz/

 http://www.eurofotbal.cz/

 http://www.vsadte-se.cz/Preview/

 ttp://www.tipnatip.cz/

 http://www.help-to-bet.estranky.cz/clanky/nase-tipy.html

 http://www.sazkove-kancelare.net/

 http://www.betmix.cz/

 http://www.sportnovinky.cz/strategie-sazeni-na-internetu/sazkarovo-desatero/98

 http://www.sport.cz/sazeni/rady-sazkarum/

 http://klamar.jex.cz/menu/rady-a-napady/sazeni-na-sport-bez-rizika

 http://www.dobretipy.cz/index/index.php#inscore_ifheight_xdc_2258

 http://www.hazardnihrac.com/

http://www.vyhrat.cz

http://fcelari.jinak.cz/

http://www.sazkove.cz/

http://odkazy.seznam.cz/Sport/Informace-o-sportovnim-sazeni/

http://www.cent.cz/www/sportsazky.htm

http://www.sazkypresinternet.cz/

http://www.eurotip.cz/index.php?cmd=links

http://vfotbal.cz/

https://www.bwin.com/cz/default.aspx

http://www.eurotip.cz/

http://www.102tip.cz/

 http://cs.wikipedia.org/wiki/S%C3%A1zen%C3%AD_po_internetu

http://is.muni.cz/th/123800/pedf_m/Gamblerstvi_jako_patologicky_jev_v_Ceske_republice.pdf

www.drnespor.eu/hahra06d.doc

www.tipy.sportovci.net/

www.livescore.in/cz/

www.livearena.net

www.onlajny.cz/

www.eurofotbal.cz/livescore

www.bwin.cz

www.livesport.cz

www.betbrain.com

www.hokej.sk/

 www.scoresway.com/

www.tipforum.cz/

 

 

Na závěr trochu rozptýlení  pro pány starší 18.let  :

 

http://www.akaska.cz/?page=165

 

http://www.antonin-kaska.cz/hry-online/eroticke/havana-club.php

 

www.antonin-kaska.cz/hry-online/trinity.html

 

http://www.antonin-kaska.cz/hry-online/vanocni-devka.html